Aktualności

 • Pracowity Sylwester

  Dla nas to jeden z najintensywniejszych dni w roku. Stworzyliśmy pokazy w Warszawie (TVN), Częstochowie, Kutnie, Gliwicach, Grodzisku, Karpaczu, Toruniu, Kozienicach i Puławach! Wystrzeliliśmy ponad 500kg konfetti i prawie 600 ładunków pirotechniki scenicznej! A do 56 maszyn Sparkular wsypaliśmy łącznie 14kg proszku. W dwóch lokalizacjach pracowało łącznie 10 laserów tworząc pokazy zsynchronizowane z muzyką.

 • The Voice od Poland

  Zapewniliśmy wszystkie efekty podczas jesiennej edycji programu. Wytwornice niskiego dymu wbudowane w podłogę studia, dysze CO2, linie ognia czy podświetlone balony były bardzo widowiskowym elementem każdego odcinka.

 • Czar Par

  Za nami niezwykłe wyzwanie! 13 odcinków programu, w którym używane były zarówno standardowe urządzenia jak i prototypowe, unikatowe rozwiązania. Stworzyliśmy strzelające kartkami szafy, wystrzeliwujące dynie, kubki obsypujące konfetti, proszek holi z pulpitów, iskrzące telewizory i wiele wiele innych!

 • Verva Street Racing 2019

  W tym roku projekt VSR zawitał do Gdyni. Motoryzacyjne szaleństwo ogarnęło Skwer Kościuszki, plażę miejską i deptak. Kompleksowo zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wszystkie efekty na trzech torach oddalonych od siebie o ponad 1,5km oraz na głównej scenie. Podzieleni na 3 niezależne ekipy strzelaliśmy płomieniami, wytwornicami iskier, dyszami CO2, koszulkami, konfetti i ładunkami pirotechniki scenicznej.

 • Męskie Granie – Żywiec

  Wystrzałowo zakończyła się nagłośniejsza trasa 2019 roku. Na finał koncertu w Żywcu, podczas znakomitego utworu “Sobie i Wam” wystrzeliliśmy ogromną chmurę konfetti w kolorach sponsora.

 • Trasa Coca-Cola

  Mieliśmy przyjemność zaprojektować użycie efektów i zapewnić kompleksową obsługę podczas letniej trasy Coca-Cola. Koncerty na efektownej, okrągłej scenie rozgrzewały publiczność w różnych miastach Polski.

 • AudioRiver 2020

  Kolejna edycja jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej za nami. To był bardzo pracowity tydzień dla naszej znakomitej ekipy pracującej na dwie zmiany! Zapewniliśmy efekty na 4 scenach, użyliśmy ponad 300szt butli z gazem do zasilenia dyszy CO2 i wytwornic płomieni.

 • Maluma – Gdańsk i Sofia

  Mieliśmy przyjemność zapewnić w Polsce i w Bułgarii wszystkie efekty specjalne podczas występów kolumbijskiej gwiazdy. Podczas koncertu użyta została duża ilość pirotechniki scenicznej, zwalniacze materiałów, wytwornice płomieni, dysze CO2, działka do serpentyn, armatki do konfetti, wytwornice baniek z dymem, wytwornice niskiego dymu i Sparkulary.

 • Wianki Warszawa

  Kolejny raz na zakończenie Wianków w Warszawie zaproszony był artysta z gatunku EDM. Zapewniliśmy wszystkie efekty sceniczne : dysze CO2, pirotechnikę na scenie, wystrzały serpentyn, konfetti i wytwornice iskier Sparkular. W końcowej części występu zrobiliśmy także serię wystrzałów pirotechniki scenicznej sięgającej 30m z pozycji umieszczonych na konstrukcji sceny.

 • Pro League Montpellier

  W Sud de France Arena zapewniliśmy oprawę efektów specjalnych podczas rozgrywek gier komputerowych. W ostatnich latach odwiedziliśmy wiele europejskich krajów zapewniając oprawę efektów specjalnych na najwyższym poziomie.

 • Festiwal OPOLE

  Nie zabrakło naszej ekipy także na Festiwalu Piosenki Polskiej OPOLE 2019! Zapewniliśmy efekty pirotechniczne podczas występu Ani Wyszkoni – cztery kołowrotki pirotechniczne oraz osiem wytwornic iskier Sparkular.

 • Daddy Yankee – Kraków

  Na koncert gwiazdy latynowskiej sceny muzycznej zapewniliśmy sprzęt i kompleksową obsługę scenicznych efektów specjalnych spełniając wymogi zawarte w riderze artysty.