Aktualności

 • Power Music Explosion

  Na scenie : Tiesto, Afrojack, Steve Aoki, Zedd, Don Diablo i inni. Po naszej stronie oczywiście wszystkie efekty specjalne czyli: ponad 850 ładunków pirotechnicznych, 20 wytwornic płomieni (sięgających od 2 do 10m), 6 armatek konfetti, 16 dyszy CO2, 6 działek do serpentyn. W powietrze wystrzeliliśmy 200kg konfetti, tysiące serpentyn i gaz z 168 butli!

 • Wianki Warszawa 2018

  Kolejny rok z rzędu stworzyliśmy oprawę efektów scenicznych podczas Wianków na warszawskim Podzamczu. W niebo poszybowały dziesiątki kilogramów konfetti, tysiące serpentyn i ponad 150 ładunków pirotechniki scenicznej. Do tego oczywiście użyliśmy jeszcze dyszy CO2 i wytwornic płomieni.

 • A State Of Trance 850

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek muzycznych, ściągnęła do nowootwartej hali Arena Gliwice tłumy fanów muzyki elektronicznej. Byliśmy odpowiedzialni za oprawę efektów specjalnych w tym : Dysze CO2, wytwornice iskier Sparkular, armatki konfetti, działka serepentyn i pirotechnikę sceniczną.

 • FIM Speedway GP

  Jako pierwsza firma w historii PGE Narodowego stworzyliśmy widowisko pirotechniczne odpalane z płyty Stadionu. Trwający ponad 2 minuty pokaz oparty na ponad 800 scenicznych ładunkach pirotechnicznych, 12 wytwornicach płomieni i 40 dyszach CO2 był idealnie zsynchronizowany z muzyką. To było wyjątkowe zakończenie FIM Speedway GP!

 • Intel Extreme Masters

  Po raz piąty już mieliśmy przyjemność tworzyć oprawę podczas największej imprezy e-sportowej na świecie! Z roku na rok przyjeżdża do Katowic coraz więcej widzów i zawodników z całego świata a scen jest coraz więcej i są coraz większe. W tym roku tworzyliśmy oprawę równolegle na trzech scenach. Równocześnie pracowały 33 dysze CO2, 10 armatek konfetti, 14 […]

 • David Guetta

  W krakowskiej Tauron Arenie wystąpił najbardziej znany dj – David Guetta. Zapewniliśmy sprzęt oraz kompleksową obsługę tego wydarzenia. Wystrzeliliśmy tysiące serpentyn, ponad 60kg konfetti, blisko 240 ładunków pirotechnicznych, zużyliśmy ponad 60 butli Co2 i prawie 80L paliwa do płomieni! I to wszystko w niecałe 2H show.

 • Sylwester na 10 scenach!

  W tym roku mieliśmy przyjemność stworzyć efekty na Sylwesterze Miejskim/TVN w Warszawie, Sylwestrze Miejskim w Krakowie na 4 scenach, Sylwestrze Miejskim w Kutnie, Teatrze Wielkim w Warszawie …i na czterech kolejnych, mniejszych imprezach. Wystrzeliliśmy łącznie ponad 200kg konfetti, ponad 1800 serpentyn, setki ładunków pirotechnicznych, zużyliśmy 248 butli CO2 i wiele więcej! To była niezapomniana noc.

 • FIVB Men Club World Cup

  Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie efektów scenicznych podczas meczów eliminacyjnych w Opolu oraz finałów w Krakowie. Wykorzystaliśmy 12 wytwornic iskier Sparkular a także 12 dyszy CO2 i 6 armatek konfetti.

 • ESL Odense

  Tym razem odwiedziliśmy Sparekasse fyn Arena w Danii. Stworzyliśmy oprawę wyjść zawodników oraz ceremonii wręczenia pucharu. Użyliśmy dyszy CO2 oraz armatek konfetti.

 • The Voice Of Poland

  Zapewniliśmy oprawę efektów specjalnych podczas jesiennej edycji The Voice Of Poland – jednego z najchętniej oglądanych programów w Polsce! Podczas odcinków odpowiedzialni byliśmy za efekty niskiego dymu, dyszy CO2, wytwornic płomieni, pokazów konfetti a także fontann iskier.

 • Weekend Piękna

  Trzy niezwykłe wydarzenia : Miss Supranational, Mister Supranational i Miss Polski po raz kolejny odbyły się w hali lodowiska w Krynicy Górskiej. Zapewniliśmy efekty specjalne podczas każdej gali. Były to dysze CO2, niski dym, pokazy konfetti, wytwornice iskier Sparkular, ładunki błyskowe podwieszone nad sceną, wytwornice śniegu i wytwornice płomieni. Dwie pierwsze gale były transmitowane do kilkudziesięciu krajów […]

 • Barbórka – Kryterium Asów

  Zapewniliśmy oprawę podczas startów zawodników na odcinku specjalnym stworzonym w centrum Warszawy na legendarnej ulicy Karowej. Użyliśmy 6 wytwornic płomieni sięgających 8m, dyszy CO2 rozstawionych wokół głównego placu i kilkudziesięciu ładunków pirotechniki scenicznej. Podczas ogłoszenia wynikow wystrzeliliśmy białe i czerwone serpentyny, które stworzyły efektowną, barwną ścianę.